1. خانه
  2. >
  3. همه ی مطالب
  4. >
  5. همه مطالب
کابینت هایگلاس و روش‌های ساخت آن چیست؟+ مزایا و معایب آن

کابینت هایگلاس و روش‌های ساخت آن چیست؟+ مزایا و معایب آن

جدیدترین مقالات صنایع چوبی، کابینت آشپزخانه و ملزومات خانه


انواع اکسسوری کابینت آشپزخانه با مشخصات + طرح های 2021

انواع اکسسوری کابینت آشپزخانه با مشخصات + طرح های 2021

1400/4/3

گاهی با قطعات و لوازم جانبی اضافی می‌توان فضای ذخیره سازی کابینت آشپزخانه را به حداکثر رساند و وسایل درون کابینت را نظم داد و سامان دهی کرد. این قطعات جانبی را اکسسوری می‌نامیم. بسته به نیاز و سلیقه‌ی مشتری، اکسسوری‌های کابینتی انواع مختلفی دارند که براساس تحقیقات انجام شده از گذشته تاکنون بهترین و پرکاربردترین اکسسوری‌های آشپزخانه برای ذخیره سازی در ادامه مطالب خلاصه شده است:

ادامه مطلب
بهترین طرح‌های کاربردی برای دکوراسیون آشپزخانه های آپارتمانی کوچک

بهترین طرح‌های کاربردی برای دکوراسیون آشپزخانه های آپارتمانی کوچک

1400/4/1

امروزه با توجه به افزایش آپارتمان نشینی و کوچک شدن فضای داخلی خانه‌ها شاید یکی از دغدغه های بزرگ هرخانمی در دکوراسیون خانه، آشپزخانه کوچک باشد اما می‌توان طراحی کابینت آشپزخانه را طوری انجام داد که از حداقل فضا بیشترین استفاده را کرد و فضای آشپزخانه را به محیط دلخواه تبدیل کرد. در ادامه مطلب ایده هایی برای طراحی آشپزخانه‌های کوچک آورده شده است:

ادامه مطلب
انواع مدل دستگیره کابینت آشپزخانه کدامند؟ + جزئیات

انواع مدل دستگیره کابینت آشپزخانه کدامند؟ + جزئیات

1400/3/30

کابینت‌ آشپزخانه نقش مهمی در زیبایی و دکوراسیون آشپزخانه دارد و می‌توان گفت از اصلی‌ترین تجهیزات درون آشپزخانه است. یکی از لوازمی که زینت‌دهنده کابینت‌های آشپزخانه است، دستگیره‌ کابینت‌ است. برخی از طراحان دستگیره‌ها را "جواهرات" هر آشپزخانه می‌دانند. به همین دلیل، انتخاب طراحی زیبا و متناسب با نمای کلی آشپزخانه مهم است و می‌تواند چهره‌ی آن را دگرگون سازد. .بستگی به طراحی کابینت آشپزخانه که مدرن باشد یا سنتی، دستگیره‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد.

ادامه مطلب
انواع مواد و متریال استفاده شده برای ساخت کابینت آشپزخانه

کدام مواد برای ساخت کابینت آشپزخانه توصیه می شود ؟ جزئیات

1400/3/26

میتوان گفت کابینت،عنصر اصلی دکوراسیون آشپزخانه است. انتخاب جنس کابینت نه تنها مسئول نمای کلی آشپزخانه است بلکه عامل اصلی تعیین کننده دوام کابینت ها نیز می باشد، بنابراین با توجه به وضعیت اقتصادی و مطابق با سلیقه خود، باید دید کدام نوع کابینت در خانه شما مناسب است. در ادامه با انواع متریال آشپزخانه آشنا می‌شوید لازم به ذکر است این مواد و مصالح می توانند به صورت ترکیبی نیز مورد استفاده قرار بگیرند و همه ی این تصمیم ها به خود شما بستگی دارد.

ادامه مطلب

معرفی 10 غول صنعت مبلمان در جهان | بهترین برند های مبلمان 2021

1400/3/11

بازار جهانی مبلمان، به شدت در حال پیشرفت و گسترش است، رشد چشم گیر بازار های جهانی مبلمان سبب شده تا این 10 غول دنیای مبلمان با سود چشمگیری مواجه شوند. میتوان گفت که بزرگترین عامل رشد بازار های مبلمان، افزایش تقاضای نسل جوان است.

ادامه مطلب
طراحی کابینت نئوکلاسیک چیست ؟

کابینت آشپزخانه نئو کلاسیک چیست ؟ کابینت حاضری نئوکلاسیک

1400/3/3

کابینت نئوکلاسیک چیست ؟ طراحی نئوکلاسیک در کابینت بر اساس خانه های اشراف زاده های اروپایی و آمریکایی در دهه ی 1700 تا 1800 میلادی است. البته به نوبه خود این سبک طراحی از دوره کلاسیک در یونان باستان و رم برگرفته شده است.

ادامه مطلب