1. خانه
  2. >
  3. نمایندگی ها

نمایندگی و فروشگاه های مجاز خانه و آشپزخانه ارینب


به دنبال نمایندگی های مجاز کابینت آماده، حاضری و ملزومات خانه و آشپزخانه اُرینب هستید، لیست نمایندگی های ما در ذیل مشخص است، همچنین می توانید نام مرکز استان را در قسمت زیر جستجو کنید


کابینت قهوه ای وکیوم ممبران آماده

کابینت قهوه ای وکیوم ممبران آماده

ما کی هستیم !


اُرینب، با توجه به رشد روز افزون تولیدات و محصولات مرتبط با صنعت چوب و لوازم کاربردی در خانه و آشپرخانه همچون کابینت،مبلمان، سینک، گازرومیزی، هود، شیرآلات و... خلاء وب سایتی با ارائه محصولاتی با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی باورنکردنی را احساس کرد.


امروز با رشد فناوری و دنیای دیجیتال، مشتریان هرچه بیشتر به این بازار رقابتی وارد می‌شوند. ارینب با استفاده از دنیای دیجیتال و با ارائه این وب سایت سعی در حذف سود جویان و واسطه گران در این بازار است. orinab با ارائه محصولاتی همچون کابینت های آماده و از پیش ساخته شده، بدنه فلز، تمام چوبی، ممبران، هایگلاس و انواع مبلمان راحتی و کلاسیک، لوازم آشپزخانه همچون گاز، سینک، هود، شیرآلات سعی در رفع نیاز مشتریان عزیز است.

ارزش های ما


یکی از اهدافی که مدیران فروش ما در برخورد صحیح با مشتری دارند، جلب رضایت مشتری است. ارینب علاوه بر ارائه محصولات ارزان قیمت با کیفیتی قابل قبول سعی دارد تا مشتریان را از خرید خود راضی کند.


با توجه به نیاز افراد در سراسر ایران عزیزمان، به ملزومات آشپزخانه و خانه همچون کابینت آشپزخانه و مبلمان با قیمت مناسب، ارینب سعی داشته تا با افزایش فروشگاه های خود در سراسر ایران دسترسی و خرید شما را آسان کند. ارینب در حال گسترش است.

کابینت قهوه ای وکیوم ممبران آماده