1. خانه
  2. >
  3. همه ی مطالب
  4. >
  5. همه مطالب
نمایندگی فروش کابینت در شهر کرمان

نمایندگی فروش کابینت در شهر کرمان

جدیدترین مقالات صنایع چوبی، کابینت آشپزخانه و ملزومات خانه


بهترین طرح‌های کاربردی برای دکوراسیون آشپزخانه های آپارتمانی کوچک

بهترین طرح‌های کاربردی برای دکوراسیون آشپزخانه های آپارتمانی کوچک

1400/4/1

امروزه با توجه به افزایش آپارتمان نشینی و کوچک شدن فضای داخلی خانه‌ها شاید یکی از دغدغه های بزرگ هرخانمی در دکوراسیون خانه، آشپزخانه کوچک باشد اما می‌توان طراحی کابینت آشپزخانه را طوری انجام داد که از حداقل فضا بیشترین استفاده را کرد و فضای آشپزخانه را به محیط دلخواه تبدیل کرد. در ادامه مطلب ایده هایی برای طراحی آشپزخانه‌های کوچک آورده شده است:

ادامه مطلب
انواع مواد و متریال استفاده شده برای ساخت کابینت آشپزخانه

کدام مواد برای ساخت کابینت آشپزخانه توصیه می شود ؟ جزئیات

1400/3/26

میتوان گفت کابینت،عنصر اصلی دکوراسیون آشپزخانه است. انتخاب جنس کابینت نه تنها مسئول نمای کلی آشپزخانه است بلکه عامل اصلی تعیین کننده دوام کابینت ها نیز می باشد، بنابراین با توجه به وضعیت اقتصادی و مطابق با سلیقه خود، باید دید کدام نوع کابینت در خانه شما مناسب است. در ادامه با انواع متریال آشپزخانه آشنا می‌شوید لازم به ذکر است این مواد و مصالح می توانند به صورت ترکیبی نیز مورد استفاده قرار بگیرند و همه ی این تصمیم ها به خود شما بستگی دارد.

ادامه مطلب

معرفی 10 غول صنعت مبلمان در جهان | بهترین برند های مبلمان 2021

1400/3/11

بازار جهانی مبلمان، به شدت در حال پیشرفت و گسترش است، رشد چشم گیر بازار های جهانی مبلمان سبب شده تا این 10 غول دنیای مبلمان با سود چشمگیری مواجه شوند. میتوان گفت که بزرگترین عامل رشد بازار های مبلمان، افزایش تقاضای نسل جوان است.

ادامه مطلب
طراحی کابینت نئوکلاسیک چیست ؟

کابینت آشپزخانه نئو کلاسیک چیست ؟ کابینت حاضری نئوکلاسیک

1400/3/3

کابینت نئوکلاسیک چیست ؟ طراحی نئوکلاسیک در کابینت بر اساس خانه های اشراف زاده های اروپایی و آمریکایی در دهه ی 1700 تا 1800 میلادی است. البته به نوبه خود این سبک طراحی از دوره کلاسیک در یونان باستان و رم برگرفته شده است.

ادامه مطلب
کابینت فلزی درب چوبی با روکش گالوانیزه چیست ؟

کابینت آشپزخانه فلزی با روکش گالوانیزه چیست ؟

1400/3/3

ورق گالوانیزه نوعی فولاد است، که سطح آن را روی(zn) پوشانده است. روی(zn) استفاده شده در این نوع فولاد سبب می‌شود تا این فلز در مقابل فرسودگی و خوردگی مقاومت داشته باشد. تقریبا نیمی از تولید روی در جهان در این فرآیند استفاده می‌شود. روی باعث افزایش طول عمر صفحه فولاد یا گالوانیزه می شود.

ادامه مطلب
کابینت ممبران یا وکیوم چیست ؟

کابینت آشپزخانه ممبران یا وکیوم آماده چیست ؟

1400/3/3

مهم ترین بخش در خرید یا نصب کابینت، جلوه پایانی آن در آشپزخانه شما است. کابینت‌های آماده با روکش ممبران(membrane) یا وکیوم ظرافتی باورنکردنی و آرامشی وصف ناپذیری به آشپزخانه شما می‌دهد. البته باید به این موضوع نیز توجه کرد که کابینت ممبران علاوه بر زیبایی از دوام بسیار بالایی نیز برخودارد است.

ادامه مطلب