1. خانه
  2. >
  3. همه ی مطالب
  4. >
  5. کابینت آماده آشپزخانه
فاکنورهایی که در انتخاب میز ناهارخوری باید در نظر گرفت؟

فاکنورهایی که در انتخاب میز ناهارخوری باید در نظر گرفت؟

مقالات | کابینت آماده و حاضری آشپزخانه | 1400


تاثیر رنگ کابینت آشپزخانه بر دکوراسیون و روحیات افراد

تاثیر رنگ کابینت آشپزخانه بر دکوراسیون و روحیات افراد

1400/4/7

رنگ‌ها می‌توانند تأثیر قابل توجهی بر عواطف و روان شما داشته باشند و باعث ایجاد آرامش، شادی، انرژی یا خستگی و غم شوند. آشپزخانه یکی از بخش‌های کانونی خانه به شمار می آید و قلب خانه است. بنابراین اگر در فکر تغییر دکوراسیون آشپزخانه با رنگ هستید، به دقت رنگ مورد نظر را انتخاب کنید.در ادامه متن تأثیراتی که برخی از رنگ‌ها می‌توانند بر روحیه شما داشته باشند آورده شده است:

ادامه مطلب
انواع اکسسوری کابینت آشپزخانه با مشخصات + طرح های 2021

انواع اکسسوری کابینت آشپزخانه با مشخصات + طرح های 2021

1400/4/3

گاهی با قطعات و لوازم جانبی اضافی می‌توان فضای ذخیره سازی کابینت آشپزخانه را به حداکثر رساند و وسایل درون کابینت را نظم داد و سامان دهی کرد. این قطعات جانبی را اکسسوری می‌نامیم. بسته به نیاز و سلیقه‌ی مشتری، اکسسوری‌های کابینتی انواع مختلفی دارند که براساس تحقیقات انجام شده از گذشته تاکنون بهترین و پرکاربردترین اکسسوری‌های آشپزخانه برای ذخیره سازی در ادامه مطالب خلاصه شده است:

ادامه مطلب
بهترین طرح‌های کاربردی برای دکوراسیون آشپزخانه های آپارتمانی کوچک

بهترین طرح‌های کاربردی برای دکوراسیون آشپزخانه های آپارتمانی کوچک

1400/4/1

امروزه با توجه به افزایش آپارتمان نشینی و کوچک شدن فضای داخلی خانه‌ها شاید یکی از دغدغه های بزرگ هرخانمی در دکوراسیون خانه، آشپزخانه کوچک باشد اما می‌توان طراحی کابینت آشپزخانه را طوری انجام داد که از حداقل فضا بیشترین استفاده را کرد و فضای آشپزخانه را به محیط دلخواه تبدیل کرد. در ادامه مطلب ایده هایی برای طراحی آشپزخانه‌های کوچک آورده شده است:

ادامه مطلب
انواع مواد و متریال استفاده شده برای ساخت کابینت آشپزخانه

کدام مواد برای ساخت کابینت آشپزخانه توصیه می شود ؟ جزئیات

1400/3/26

میتوان گفت کابینت،عنصر اصلی دکوراسیون آشپزخانه است. انتخاب جنس کابینت نه تنها مسئول نمای کلی آشپزخانه است بلکه عامل اصلی تعیین کننده دوام کابینت ها نیز می باشد، بنابراین با توجه به وضعیت اقتصادی و مطابق با سلیقه خود، باید دید کدام نوع کابینت در خانه شما مناسب است. در ادامه با انواع متریال آشپزخانه آشنا می‌شوید لازم به ذکر است این مواد و مصالح می توانند به صورت ترکیبی نیز مورد استفاده قرار بگیرند و همه ی این تصمیم ها به خود شما بستگی دارد.

ادامه مطلب
طراحی کابینت نئوکلاسیک چیست ؟

کابینت آشپزخانه نئو کلاسیک چیست ؟ کابینت حاضری نئوکلاسیک

1400/3/3

کابینت نئوکلاسیک چیست ؟ طراحی نئوکلاسیک در کابینت بر اساس خانه های اشراف زاده های اروپایی و آمریکایی در دهه ی 1700 تا 1800 میلادی است. البته به نوبه خود این سبک طراحی از دوره کلاسیک در یونان باستان و رم برگرفته شده است.

ادامه مطلب
کابینت فلزی درب چوبی با روکش گالوانیزه چیست ؟

کابینت آشپزخانه فلزی با روکش گالوانیزه چیست ؟

1400/3/3

ورق گالوانیزه نوعی فولاد است، که سطح آن را روی(zn) پوشانده است. روی(zn) استفاده شده در این نوع فولاد سبب می‌شود تا این فلز در مقابل فرسودگی و خوردگی مقاومت داشته باشد. تقریبا نیمی از تولید روی در جهان در این فرآیند استفاده می‌شود. روی باعث افزایش طول عمر صفحه فولاد یا گالوانیزه می شود.

ادامه مطلب