1. خانه
  2. >
  3. کابینت آشپزخانه نئو کلاسیک چیست ؟ کابینت حاضری نئوکلاسیک
طراحی کابینت نئوکلاسیک چیست ؟
ایسنتاگرام کابینت آماده و حاضری ارینب
فیسبوک کابینت اماده آشپزخانه ارینب
آپارات کابینت اماده و حاضری ارینب

1400/3/3کابینت آشپزخانه نئو کلاسیک چیست ؟ کابینت حاضری نئوکلاسیک


کابینت نئوکلاسیک چیست ؟ طراحی نئوکلاسیک در کابینت بر اساس خانه های اشراف زاده های اروپایی و آمریکایی در دهه ی 1700 تا 1800 میلادی است. البته به نوبه خود این سبک طراحی از دوره کلاسیک در یونان باستان و رم برگرفته شده است.

تاریخچه معماری نئوکلاسیک

در اواسط قرن هجدهم میلادی در اروپا، بسیاری از اشراف زاده‌ها به سمت استفاده از معماری با تلفیقی میان دوران باستان و دوران رنسانس، در بیرون و داخل خانه‌های خود رو آوردند. استفاده از نقوش معروف معماری در دکوراسیون داخلی خانه تا مبلمان به یک طراحی فوق العاده انجامید. طراحی که امروز به نام نئوکلاسیک به گوش شما رسیده است.

امروز این سبک معماری همچنان در جهان محبوب و مورد توجه است. اگرچه این معماری طی قرون مختلف دست خوش تغییراتی شده است. فراموش نکنید اگر به دنبال آشپزخانه ای کلاسیک هستید بهترین انتخاب برای شما کابینت نئوکلاسیک می‌باشد.

 

در کابینت نئوکلاسیک از چه رنگ‌هایی استفاده می‌شود ؟

رنگ‌های نئوکلاسیک بسیار ملایم هستند. مانند رنگ‌هایی همچون سفید، کرم، خاکستری، زرد، آبی، سبز و... از رنگ‌هایی همچون سیاه، قرمز و طلایی به عنوان پالت رنگی برای برخی زوایا برای جلب توجه بیشتر استفاده می‌شود.

 

نقوش استفاده شده در کابینت نئوکلاسیک چیست ؟

استفاده از نقوشی همچون گل، کوزه، تندیس، ستون و... در طراحی کابینت نئوکلاسیک بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چراخرید کابینت آماده وحاضری بهترین انتخاب برای آشپزخانه شماست؟

 

کابینت حاضری و آماده نئوکلاسیک

اگر علاقه مند به آشپزخانه ای کلاسیک هستید، می‌توانید کابینت حاضری و آماده نئوکلاسیک ممبران را همین امروز سفارش دهید و تحویل بگیرید.

 

طراحی نئوکلاسیک در کابینت آشپزخانه