1. خانه
  2. >
  3. همه محصولات
  4. >
  5. آبچکان کابینت بدنه فلزی با درب MDFضخامت بالا
آبچکان کابینت بدنه فلزی ضخامت بالا شاین

آبچکان کابینت بدنه فلزی ضخامت بالا شاین

آبچکان کابینت بدنه فلزی ضخامت بالا شاین

آبچکان کابینت بدنه فلزی ضخامت بالا شاین

آبچکان کابینت بدنه فلزی درب MDF عمق بالا

آبچکان کابینت بدنه فلزی درب MDF عمق بالا

آبچکان کابینت بدنه فلزی با درب MDFضخامت بالا

شاین

دسته بندی : فلزی درب چوبی

کد محصول : MET-20106-T

قیمت

۱٬۹۴۰٬۰۰۰

  •  بدنه ورق گالوانیزه ضخامت بالا
  • آبچکان
  • درب چوبی پانیذ
  • همراه با دستگیره
  • همراه با آبچکان پلاستیکی
  • رنگ شاین


مشخصات کالا :

اندازه محصول 120
رنگ شاین
مدل فلزی درب چوبی
تعداد تکه ها ۱ تکه
ضخامت ورق گالوانیزه ۰٫۵ میل
ارتفاع هوایی ۸۰ سانتی متر
عمق هوایی ۳۰ سانتی متر
جنس دستگیره پلاستیکی
سرویس یا تیکه کاری تیکه کاری است

توضیحات محصول :

بدنه فلزی با روکش گالوانیزه

 

برای اولین بار از کابینت‌های فلزی در سال 1926 استفاده شد و با گذشت زمان به دلیل اینکه درب‌های فلزی بر اثر ضربه فرو می‌رفتند، زنگ می‌زدند و لکه یا اثر انگشت را بیشتر نشان می‌دادند در اواخر دهه 50 از درب‌های چوبی استفاده شد این درب‌ها معایب ذکر شده را نداشتند و همینطور آسان تر رنگ آمیزی می‌شدند.

بدنه آبچکان‌ها بدلیل اینکه بیشتر در معرض آب خوردگی بودند از فلزی که با گالوانیزه پوشانده شده بود ساخته و برای ساخت درب‌ها از چوبی به نام پانیذ استفاده شد. ضخامت ورق فلزی 0.05 میلی متر انتخاب شد که ضخیم‌تر از محصول مشابه می‌باشد و همین یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود.

 

برای خرید کابینت بدنه فلزی با ضخامت بالا کلیک کنید!

 

چوب MDF چیست؟

 

چوب ام دی اف(MDF) ارزان و بسیار پایدار است و در ضخامت‌های ثابت (بر خلاف اکثر تخته سه لاها) تولید می‌شود. چوب ام دی اف سازگار با محیط زیست است زیرا از براده‌ها و تراشه‌های چوب حاصل از محصولات دیگر ساخته می‌شود. اما از ورق‌های ام‌دی‌اف سنگین تر هستند و گرد و غباری که هنگام برش و کندن مواد از آن خارج می‌شود، در بهترین حالت، آزاردهنده‌ است. 

 

درب آبچکان ساخته شده از چوب پانیذ

 

ما برای سبک تر شدن چوب و همچنین اقتصادی بودن آن، تراکم چوب ام دی اف را کمتر کرده و چوبی سبک‌تر به نام پانیذ تولید کردیم. این چوب از لحاظ کیفیتی بسیار نزدیک به MDF است.

 

روکش کابینت ساخته شده از روکش ملامینه

 

در بیشتر مواقع درب کابینت دارای نوعی روکش مانند ملامینه یا روکش چوبی واقعی می‌باشد. روکش ملامینه یک لایه پلاستیکی بسیار نازک است که ترموفویل نیز نامیده می‌شود. به عنوان یک لایه بسیار نازک روی تخته خرده چوب، تخته سه لا و چوب پانیذ کشیده می‌شود(مواد زیرین ممکن است متفاوت باشد). به کمک روکش ملامینه به رنگ‌های متنوع ای از جمله دیزاین، شاین، سنگی، قهوه ای، رنگ سفید، کاج  برای کابینت‌ها دست یافتیم.

 

قفسه آبچکان

 

برای خشک شدن ظروف شسته شده و همچنین قرار دادن این ظروف از آبچکان استفاده می‌شود. آبچکان‌های کابینت بدنه فلزی از استیل با روکش پلاستیکی ساخته شده است. از آنجایی که ضخامت ورق‌ها 0.05 میلی متر و بیشتر از آبچکان‌هایی با ضخامت 0.038 است در نتیجه تحمل وزن سنگین تر و ظروف بیشتری را دارند.

 

رنگ آبچکان(شاین)

 

انتخاب رنگ مناسب برای کابینت آشپزخانه اولین قدم برای داشتن آشپزخانه ای زیبا و عالی است. بنابراین، آیا به کابینت آشپزخانه کرمی رنگ فکر کرده اید؟ رنگ کرمی از محبوب ترین رنگ‌هایی است که هر صاحب خانه‌ای برای بازسازی آشپزخانه می‌تواند از آن استفاده کند. رنگ کرمی رنگی زیبا است، آشپزخانه را تمیزتر جلوه می‌دهد و از آنجایی که رنگ کرم خنثی است، با بسیاری از رنگ‌ها مطابقت دارد. می‌توانید آن را با رنگ‌های دیگر در آشپزخانه ترکیب کنید تا ظاهری بی‌نقص که آرزوی دستیابی به آن را دارید به ارمغان بیاورید.

 

محصولات مشابه

نظرات مشتری :


امتیاز کلی به این محصول
امتیاز کلی کیفیت محصول
امتیاز کلی زمان تحویل کالا
چند نفر به این محصول نظر داده اند
تعداد نظر فعال