1. خانه
 2. >
 3. همه محصولات
 4. >
 5. سرویس6متری کابینت آماده فلزی درب چوبی سفید رنگ
سرویس 6 متری کابینت فلزی درب چوبی سفید رنگ

سرویس 6 متری کابینت فلزی درب چوبی سفید رنگ

سرویس 6 متری کابینت فلزی درب چوبی سفید رنگ

سرویس 6 متری کابینت فلزی درب چوبی سفید رنگ

سرویس کابینت آماده فلزی درب چوبی سفید

سرویس کابینت آماده فلزی درب چوبی سفید

سرویس 6 متری کابینت آماده فلزی گالوانیزه درب چوبی

سرویس 6 متری کابینت آماده فلزی گالوانیزه درب چوبی

سرویس6متری کابینت آماده فلزی درب چوبی سفید رنگ

سفید

دسته بندی : فلزی درب چوبی

کد محصول : MET-10001-S

قیمت

۸٬۵۰۰٬۰۰۰

۸٬۳۰۰٬۰۰۰


 •  
 • بدنه ورق گالوانیزه
 •  120 زیرسینکی
 •  120 آبچکان
 •  90 یک عدد دودرب زمینی
 • یک عدد سه کشو زمینی 90
 •  90 دوعدد دودرب هوایی
 • همراه با صفحه
 • همراه با دستگیره
 • همراه با پایه
 • سرویس کامل 3 متری


مشخصات کالا :

اندازه محصول سه متر زمینی + سه متر هوایی
رنگ سفید
مدل فلزی درب چوبی
تعداد تکه ها ۶ تکه
ضخامت ورق گالوانیزه ۰٫۳۸ میل
ارتفاع هوایی ۶۰ سانتی متر
عمق هوایی ۳۰ سانتی متر
ارتفاع زمینی ۹۰ سانتی متر
عمق زمینی ۵۰ سانتی متر
جنس دستگیره پلاستیکی
جنس پایه پلاستیکی
جنس صفحه ی کابینت پانیذ دوبل
ضخامت صفحه ی کابینت ۳٫۸ سانتی متر
سرویس یا تیکه کاری تیکه کاری است

توضیحات محصول :

بدنه کابینت ساخته شده از فلز گالوانیزه شده 

 

فلز گالوانیزه فلزی است که تحت فرآیند گالوانیزه قرار می گیرد. فرآیند گالوانیزه کردن فرآیند اعمال یک پوشش نازک روی(Zn) بر روی انواع مختلف فلزات است. برای گالوانیزه کردن فلز از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود که شامل غوطه وری گرم، گالوانیزه کردن الکترولیتی و کشش گرمایی است. 

گالوانیزه کردن بدنه فلزی کابینت‌ها باعث می‌شود که مقاومت فلز در برابر زنگ زدگی و خوردگی را بیشتر، نیاز به تعمیر کابینت را کاهش، طول عمر کابینت را بیشتر و تمیز کردن کابینت را آسان تر می‌کند.  

 

برای خرید کابینت آماده فلزی درب چوب به رنگ سفید کیک کنید!

 

درب کابینت ساخته شده از چوب پانیذ

 

تخته فیبر با چگالی متوسط(MDF)، نوعی چوب مهندسی شده است که با استفاده از الیاف چوب ساخته می شود. الیاف چوب با استفاده از چسب به هم چسبانده می‌شوند و سپس در دستگاه داغی قرار می گیرند که الیاف را فشرده می‌کند تا یک تخته تشکیل شود. تخته خرده چوب یکی دیگر از محصولات ارزان قیمت است که با استفاده از ضایعات چوب ساخته شده است. این ماده از ترکیب رزین و خاک اره که با حرارت فشرده شده با هم ساخته می‌شود. پانیذ چوبی است که سایز خاک اره و تراشه‌های چوبش حد وسط نئوپان و ام دی اف است و خواصی بین این دو را دارد.

 

صفحه ساخته شده از دوبل پانیذ

 

صفحه‌ی روی کابینت، سطح محکم، صاف و افقی است. برای کار در آشپزخانه یا سایر مناطق آماده سازی غذا ساخته شده‌اند. این سطح اغلب بر روی کابینت‌ها نصب می‌شود. این صفحه ممکن است از مواد مختلفی با ویژگی‌های عملکردی، دوام و زیبایی‌شناسی متفاوت ساخته شود و ممکن است دارای لوازم داخلی یا لوازم جانبی نسبت به کاربرد مورد نظر باشد. صفحه مجموعه ما از دو صفحه چوب پانیذ که بهم چسبیده‌اند تشکیل شده است.

 

برای مشاهده تمام محصولات کابینت آماده به ارزان ترین قیمت کلیک کنید!

 

استفاده از روکش ملامینه برای کابینت آشپزخانه

 

ملامین رزین سختی است که برای پوشش زیرلایه هایی مانند تخته خرده چوب، ام دی اف،تخته سه لا یا چوب پانیذ استفاده می‌شود. این کاغذ تزئینی از طریق یک فرآیند تولید گرم شده به مواد زیرچسبانده می‌شود. نتیجه یک مصالح ساختمانی پلاستیک مانند است که بسته به ظاهر کاغذ تزئینی استفاده شده، شبیه دانه چوب یا رنگ یا بافت دیگر است.

 

رنگ سفید

 

کابینت‌های سفید ظاهری کلاسیک به آشپزخانه می‌دهند وبا هر سبکی از دکوراسیون به خوبی تطبیق دارند. آشپزخانه سفید با هر دکوری به خوبی ست می‌شود. کابینت‌های سفید رنگ خنثی هستند یعنی همه‌ی رنگ‌ها حتی رنگ‌های خنثی مانند خاکستری، بژ و مشکی با آن همراه می‌شود. به طور کلی، رنگی شاد در نظر گرفته می‌شود. یکی از مزایای دیگر رنگ سفید در مقایسه با کابینت‌های تیره تر این است که فضا را روشن می‌کند. اگر در آشپزخانه خود نور طبیعی زیادی نداشته باشید، کابینت‌های تیره می‌توانند فضا را تاریک و ناخوشایند جلوه دهند. رنگ سفید نور را منعکس می‌کند و فضا را بزرگتر نشان می‌دهد. بسیاری از افراد دوست دارند ظاهر خانه خود را هر 5 تا 8 سال تغییر دهند. با انتخاب کابینت‌های سفید، این امر با هزینه کم امکان پذیر می‌شود. به عنوان مثال، می‌توانید رنگ پشت، رنگ دیوارها، لوازم داخل اتاق یا حتی میز خود را تغییر دهید و ظاهری کاملاً جدید در آشپزخانه خود ایجاد کنید. بزرگترین هزینه در آشپزخانه شما کابینت‌ها هستند، بنابراین با انتخاب رنگ سفید خنثی، انتخاب‌های نامحدودی برای تغییر هر چند وقت یکبار دارید.

 

 

 

 

محصولات مشابه

نظرات مشتری :


امتیاز کلی به این محصول
امتیاز کلی کیفیت محصول
امتیاز کلی زمان تحویل کالا
چند نفر به این محصول نظر داده اند
تعداد 5 نظر فعال