1. خانه
  2. >
  3. همه محصولات
  4. >
  5. کابینت فلزی درب چوبی 90 سانت زمینی رنگ کرم کتان
کابینت فلزی درب چوبی زمینی 90 سانت رنگ شاین

کابینت فلزی درب چوبی زمینی 90 سانت رنگ شاین

کابینت فلزی درب چوبی زمینی 90 سانت رنگ شاین

کابینت فلزی درب چوبی زمینی 90 سانت رنگ شاین

کابینت فلزی روکش گالوانیزه درب چوبی

کابینت فلزی روکش گالوانیزه درب چوبی

کابینت فلزی درب چوبی 90 سانت زمینی رنگ کرم کتان

شاین

دسته بندی : فلزی درب چوبی

کد محصول : MET-10306-T

قیمت

۱٬۹۵۰٬۰۰۰

  • بدنه ورق گالوانیزه
  • درب چوبی پانیذ
  • همراه با دستگیره
  • صفحه روی کابینت بصورت دوبل پانیذ
  • رنگ کرم کتان(شاین)
  •  روکش ملامینه روی چوب پانیذ


مشخصات کالا :

اندازه محصول 90
رنگ شاین
مدل فلزی درب چوبی
تعداد تکه ها ۱ تکه
ضخامت ورق گالوانیزه ۰٫۳۸ میل
ارتفاع زمینی ۹۰ سانتی متر
عمق زمینی ۵۰ سانتی متر
جنس دستگیره پلاستیکی
جنس پایه پلاستیکی
جنس صفحه ی کابینت پانیذ دوبل
ضخامت صفحه ی کابینت ۳٫۸ سانتی متر
سرویس یا تیکه کاری تیکه کاری است

توضیحات محصول :

کابینت، مهمترین عنصر آشپزخانه محسوب می‌شود و تاثیر بسزایی بر زیبایی آشپزخانه دارد. کابینت‌های فلزی درب چوبی از قدیمی ترین انواع هستند. پارامترهای مختلفی از جمله زیبایی ظاهری، هزینه، کیفیت و ... برای انتخاب کابینت وجود دارد. کابینت‌های فلزی درب چوبی هم کیفیت قابل قبول و هم قیمت مناسبی دارند و خریدشان برای تمام اقشار جامعه امکان پذیر است. رنگ بندی این کابینت‌ها کامل است و در رنگ‌های متنوع کاج، لایت، سفید، کرم شاین، موکتی، سنگی و ... موجود می‌باشند. در متن اجزای سازنده آورده شده است:

 

جنس بدنه کابینت(فلز گالوانیزه شده)

 

جنس بدنه کابینت‌ها از فولادی که که رویه آن را روی(Zn) پوشانده، می‌باشد. پوشش روی سبب می‌شود تا این کابینت مقاومت خوبی در برابر زنگ زدن و فرسودگی داشته باشد. معمولا 1/2 تولید روی در جهان به این فرایند اختصاص داده می‌شود تا در مقابل فرسودگی و خوردگی مقاومت داشته باشد. از آنجایی که در حین شستشو ظروف احتمال پاشیده شدن آب زیاد است و کابینت‌ها در معرض خوردگی و زنگ  زدگی هستند پس می‌توان با گالوانیزه کردن کابینت‌ها مقاومتشان را در برابر خوردگی افزایش داد.

 

 جنس درب کابینت( چوب پانیذ)

 

 تراشه‌های چوب و خاک اره حین ساخت محصولات چوبی را جمع آوری و با رزین مخلوط کرده و تحت فشار قرار می‌دهیم سپس روکشی پلاستیکی که ملامین نام دارد روی آن می‌کشیم. محصول حاصل را چوب پانیذ می‌نامیم. فرایند ساخت مشابه ام دی اف و نئوپان است و تفاوت آن در اندازه تراشه‌های چوب استفاده شده می‌باشد. سایز تراشه‌ها مابین نئوپان و ام دی اف می‌باشد. تراکم پانیذ بسیار نزدیک به ام دی اف است و به همین علت کیفیتی نزدیک به ام دی اف دارد. پانیذ انتخابی مناسب برای کابینت‌ها می‌باشد که هم قیمتی مناسب و هم کیفیت مطلوبی دارد.

 

صفحات روی کابینت(صفحه دوبل)

 

صفحه استفاده شده برای کابینت‌های فلزی گالوانیزه دوبل است یعنی دو ورق چوب پانیذ به هم چسبانده شده است. طراحی خوبی دارد( بصورت باریک طراحی شده است).

 

برای خرید کابینت آماده با قیمت ارزان کلیک کنید!

 

روکش کابینت(ملامینه)

 

بعد از ساخت چوب پانیذ، پلاستیکی روی محصول کشیده می‌شود که ملامینه نام دارد. روکش ملامینه از پرکاربردترین روکش‌ها محسوب می‌شود که باعث افزایش مقاومت محصول در برابر نفوذ آب و سایش می‌شود، پاک کردن کابینت را راحت تر و دوامشان را هم  زیاد می‌کند. رنگ بندی متنوعی دارد و با استفاده از این روکش می‌توان به کابینت‌های فلزی در رنگ‌های مختلف کاج، لایت، سفید، کرم شاین، موکتی، سنگی دست یافت.

 

برای مشاهده انواع محصولات کابینت آماده کلیک کنید!

 

رنگ کابینت(شاین)

 

رنگ شاین ترکیب رنگ سفید و زرد، ساده، زیبا، ملایم، گرم، آرامش بخش، خنثی، رنگی روشن و دارای رگه‌هایی حصیر مانند است به همین علت کرم حصیری هم نامیده می‌شود.

رنگ کرم حصیری یا همان شاین برای فضاهای بزرگ و کوچک قابل استفاده است. همینطور در اکثر سبک‌های آشپزخانه از جمله سنتی، مدرن و کلاسیک خوب عمل می‌کند. 

 

 

محصولات مشابه

نظرات مشتری :


امتیاز کلی به این محصول
امتیاز کلی کیفیت محصول
امتیاز کلی زمان تحویل کالا
چند نفر به این محصول نظر داده اند
تعداد نظر فعال