1. خانه
  2. >
  3. کابینت انزو چیست ؟ تفاوت قیمت کابینت آشپزخانه انزو در چیست؟
کابینت انزو چیست ؟ بررسی کابینت انزو
ایسنتاگرام کابینت آماده و حاضری ارینب
فیسبوک کابینت اماده آشپزخانه ارینب
آپارات کابینت اماده و حاضری ارینب

1400/2/27کابینت انزو چیست ؟ تفاوت قیمت کابینت آشپزخانه انزو در چیست؟


در اصل کابینت های انزو اولین بار توسط شرکت خارجی Zentique طراحی و روانه بازار شدند. فعالیت این کمپانی در خصوص تولید انواع مبلمان، روشنایی، کابینت و دکوراسیون منزل است. محصولات تولید شده توسط کمپانی Zentique از کیفیت و طراحی فوق العاده ای برخوردارند. با این تعریف کابینت های انزو موجود در بازار ایران، بر اساس طراحی های کابینت های انزو کمپانی Zentique تولید و ساخته شده اند.

جنس کابینت انزو(enzo) از چیست ؟

در اصل متریال استفاده شده در ساخت کابینت انزو همانند متریال ساخت کابینت ممبران یا وکیوم است. جنس بدنه کابینت انزو از MDF است. همانند روکش PVC استفاده شده در کابینت ممبران، کابینت انزو نیز از روکش PVC برای افزایش طول عمر و فرسودگی بهره برده است.

 

جنس کابینت انزو از چیست ؟

 

ضخامت کابینت انزو چقدر است ؟

قطر MDF استفاده شده برای ساخت کابینت انزو، 25 میلی‌متر است. همچنین ضخامت روکش PVC استفاده شده نسبت به کابینت ممبران بیشتر است. به همین دلیل است که کابینت انزو نسب به کابینت ممبران از طول عمر بالاتر، کیفیت بالاتر و مقاومت بالاتر برخوردار است.

 

برای مشاهده و خرید کابینت‌های آماده ممبران با قیمت استثنایی کلیک کنید!

 

تفاوت قیمت کابینت انزو با کابینت‌های دیگر در چیست؟  

 

علاوه بر ضخامت بالاتر در ساخت و روکش PVC، لبه‌های کابینت توسط دستگاه CNC برش خورده است، و قطر لبه‌های آن تا 8 میلیمتر باریک‌تر از کابینت ممبران است، علاوه بر این عموما رنگ بندی کابینت انزو روشن و سفید براق است، که کمک میکند تا آشپرخانه‌ای دل باز‌تر داشته باشید. با توجه به دلایل ذکر شده قیمت کابینت انزو نسبت به کابینت ممبران بالاتر است.

 

قیمت کابینت آشپزخانه انزو چند ؟

 

کدام مدل کابینت ها کلاسیک یا نئوکلاسیک شمرده می شوند؟

می‌توان گفت با توجه به نوع طراحی استفاده شده در کابینت‌های ممبران و انزو، طراحی برجسته و استفاده از نماد‌های دوران باستان و تلفیقی با عصر امروز، هردو کابینت را می‌توان کلاسیک یا نئوکلاسیک دانست.

 

کابینت انزو چیست ؟