1. خانه
  2. >
  3. 4 سبک برتر،زیبا و کاربردی برای مبلمان راحتی خانه| 2021
4 سبک برتر،زیبا و کاربردی برای مبلمان راحتی خانه| 2021
ایسنتاگرام کابینت آماده و حاضری ارینب
فیسبوک کابینت اماده آشپزخانه ارینب
آپارات کابینت اماده و حاضری ارینب

1400/4/154 سبک برتر،زیبا و کاربردی برای مبلمان راحتی خانه| 2021


مبلمان راحتی انتخاب شده علاوه براینکه ظاهر زیبا و شیکی دارند باید راحت هم باشد و احساس خوبی را ایجاد کند، گرچه انتخاب این مبلمان به سلیقه شخصی هم بستگی دارد.

 امروزه به دلیل وجود فروشگاه‌های گسترده برای مبلمان، گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد و خرید مبلمان بسیار آسان است. با این وجود، هدف این است که روند انتخاب مبلمان راحتی برای شما آسان‌تر شود. بنابراین با توجه به مبلمان راحتی 2021، زمان صرف شده در این مبلمان راحت تر و آرام تر خواهد بود.

 

سبک اکو(Eco) در طراحی مبلمان راحتی 2021

سبک اکو هر ساله به عنوان یک سبک برتر و محبوب جایگاه خود را حفظ می‌کند و روز به روز بر پیروان این سبک افزوده می‌شود. این سبک برای حمایت از محیط زیست، رسیدن به پاکیزگی و ایمنی بیشتر طراحی شده است. در اکو برای ساخت مبلمان از چوب اصلاح شده، بامبو، فلز و شیشه‌های بازیافت شده، چوب پنبه، پلاستیک بازیافت شده و الیاف طبیعی استفاده شده است که سازگار با محیط زیست هستند.

از آنجایی که چوب‌های اصلاح شده، از چوب‌های قدیمی بازیافت شده‌ ساخته می‌شوند در نتیجه برای ساخت مبلمان نیاز به قطع مجدد درختان وجود ندارد، بامبو یک نوع ماده گرمسیری بسیار شبیه چوب با پایداری بالاتر می‌باشد. همچنین بامبو گیاهی با رشد سریع در جهان است که با چهار سال کاشت به اندازه‌ی 60-70 سال کاشت از چوب جنگلی را تامین می‌کند و برای رشد به مقدار خیلی کم کود احتیاج دارد در نتیجه از نظر اکولوژیکی(ecological) نیز گزینه مناسبی است، مبلمان ساخته شده از فلز و پلاستیک بازیافتی به روند تولید و منابع کمتری نسبت به مبلمان ساخته شده با مواد غیر قابل تجدید احتیاج دارند. علاوه بر این، فلز می‌تواند به طور مکرر و با حفظ خصوصیاتش، بازیافت شود، چوب پنبه به درختان آسیب نمی‌رساند زیرا فقط پوست درخت برداشته می‌شود. به علاوه، چوب پنبه می‌تواند به راحتی مورد استفاده مجدد قرار گیرد، الیاف طبیعی از گیاه جوت (کتان هندی) گرفته شده است که به سرعت رشد می کند و بنابراین به سرعت قابل تجدید است. به همین ترتیب، پارچه‌های بافته شده با الیاف جوت هم بادوام هستند ،هم به محیط زیست کمک می کنند و پلاستیک‌های بازیافتی مانند پلی اتیلن چگالی بالایی دارد درنتیجه سنگین و متراکم است، بنابراین مبلمان ساخته شده از آن محکم و بادوام هستند و از طرفی استفاده از این پلاستیک‌ها آلودگی آب را کاهش می‌دهند.

 

برای خرید مبلمان با پایین‌ترین قیمت کلیک کنید!

 

سبک اکو در طراحی مبلمان راحتی 2021

 

سبک مدرن در طراحی مبلمان راحتی 2021

اغلب در مبلمان به سبک مدرن از مواد طبیعی مانند چوب، فلزات، چرم و الیاف طبیعی رنگ نشده، پالت رنگی خنثی و رنگ‌های تک رنگ استفاده می‌شود، همچنین در این نوع سبک سعی بر حذف جزئیات غیر ضروری می‌باشد. اگر به مبلمان با سبک مدرن 2021 علاقه مند هستید، باید حواستان باشد که کل خانه با این سبک خاص مطابقت داشته باشد.  زیرا اگر سبک مدرن با سبک‌های دیگر ترکیب شود، خیلی جالب به نظر نمی‌رسد و از طرفی اگر می‌خواهید کل خانه با سبک مبلمان راحتی مطابقت داشته باشد، نیاز به جزئیات بیشتر هست.

 

10 غول برتر صنعت مبلمان در جهان را بشناسید!

 

سبک مدرن در طراحی مبلمان راحتی 2021

 

سبک ترکیبی درطراحی مبلمان راحتی 2021

در این نوع مبلمان، ترکیبی از سبک‌های مختلف مانند طرح کلاسیک با طرحی مختص فرهنگ منطقه‌ای خاص، سبک روستایی با شهری یا حتی سبک اکو با مدرن و شیک مشاهده می‌شود چنین سبکی در مبلمان راحتی خیلی خوب بنظر می‌رسد زیرا این سبک‌ها مکمل هم هستند، ترکیبشان می‌تواند تعادل غیرقابل وصفی در اتاق ایجاد کند و شما این فرصت را خواهید داشت که از ویژگی‌های جذاب سبک‌‌های مختلف در طراحی استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که همه موارد انتخاب شده باید از نظر رنگی با یکدیگر تطابق داشته باشند. علاوه بر این، اگر مبلمان را به سبک‌های مختلف انتخاب می‌کنید، دکوراسیون دیوارها، کف و سقف باید بسیار ساده با رنگ‌های خنثی باشد.

 

کابینت آشپزخانه فلزی با روکش گالوانیزه چیست؟

 

سبک ترکیبی در طراحی مبلمان راحتی2021

 

ساده‌ترین سبک در طراحی مبلمان راحتی 2021

اگر شما اتاق کوچکی در خانه خود داشته باشید. مبلمان مینیمالیسم(minimalism) برای اتاق‌های کوچک طراحی شده است. استفاده از آینه‌های عمودی و مبلمان با بدنه فلزی و میز‌های شیشه ای قهوه‌ای، حتی کوچیکترین اتاق‌ها را هم بزرگ جلوه می‌دهد. همچنین برای بزرگ تر نشان دادن اتاق از روکش چرمی براق در این مبلمان استفاده شده است. در سال 2021 سبک‌های قدیمی و دهه60 به دلیل ظاهر متوسط و استفاده از رنگ‌های شفاف و روشن دوباره محبوب شده اند و ترکب این سبک مبلمان قدیمی با مبلمان مینیمالیسم مد شده است.

 

طرح‌های کاربردی برای کابینت آشپزخانه‌های کوچک را مشاهده کنید!

 

سبک مینیمالیسم در طراحی مبلمان راحتی 2021