1. خانه
  2. >
  3. همه محصولات
  4. >
  5. کابینت پیش ساخته بدنه فلزی درب MDF هوایی
کابینت هوایی بدنه فلزی درب ام دی اف,

کابینت هوایی بدنه فلزی درب ام دی اف,

کابینت هوایی بدنه فلزی درب ام دی اف

کابینت هوایی بدنه فلزی درب ام دی اف

کابینت بدنه فلزی تک درب هوایی

کابینت بدنه فلزی تک درب هوایی

کابینت پیش ساخته بدنه فلزی درب MDF هوایی

سنگی / روشن

دسته بندی : فلزی درب چوبی

کد محصول : MET-20404-T

قیمت

۱٬۴۶۰٬۰۰۰

  • بدنه ورق گالوانیزه
  • درب چوبی پانیذ
  • همراه با دستگیره
  • رنگ سنگی
  •  روکش ملامینه روی چوب پانیذ


مشخصات کالا :

اندازه محصول 90
رنگ سنگی / روشن
مدل فلزی درب چوبی
تعداد تکه ها ۱ تکه
ضخامت ورق گالوانیزه ۰٫۳۸ میل
ارتفاع هوایی ۶۰ سانتی متر
عمق هوایی ۳۰ سانتی متر
جنس دستگیره پلاستیکی
سرویس یا تیکه کاری تیکه کاری است

توضیحات محصول :

بدنه کابینت(فلز گالوانیزه)

 

کابینت فلزی به عنوان بهترین کابینتی که می توانید در آشپزخانه استفاده کنید ثابت شده است. این نوع کابینت در واقع تفاوت زیادی با دیگر انواع کابینت آشپزخانه ندارد. به خصوص از نظر عملکرد، تقریباً یکسان است. اما، به طور کلی، از جنبه های خاص دیگر، مزایای بسیاری وجود دارد که می توانید با استفاده از این نوع کابینت آشپزخانه در داخل آشپزخانه خود به دست آورید. 

معمولا یکی از مهم ترین مزایایی که می توانید از این کابینت آشپزخانه بگیرید این است که در بین انواع و سبک‌های کابینتی که می‌توانید در آشپزخانه قرار دهید، این نوع کابینت آشپزخانه بهترین دوام را دارد زیرا فلز به عنوان ماده اصلی استفاده شده است. اما کابینت‌های فلزی ممکن است تحت شرایط جوی مختلف زنگ بزنند در نتیجه برای جلوگیری از زنگ زدگی می‌توان فلز را با  Zn  پوشش داد.

 

چوب MDF چیست؟

 

چوب طبیعی به عنوان یک ماده قوی و محکم در نظر گرفته می‌شود در حالی که تخته MDF اغلب به عنوان یک جایگزین ضعیف و ارزان است. حقیقت این است که هر دو مزایا و معایب خود را برای ساخت درب کابینت دارند. با وجود باور عمومی، چوب همیشه انتخاب برتر نیست. در برخی شرایط، تخته ام دی اف ممکن است ماده بهتری باشد.

استحکام بالا و ظاهر زیبای چوب ام دی اف باعث شد که از ام دی اف بیشتر سایر مواد برای ساخت کابینت آشپزخانه استفاده کنند. کابینت های ساخته شده با چوب طبیعی ممکن است با تغییرات رطوبت منقبض و منبسط شوند در حالی که ام دی اف تحت شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم است.  

                        

درب چوبی پانیذ

 

درب کاینت‌ها از چوب پانیذ ساخته شده است. فرایند ساخت این چوب کاتملا شبیه MDF است با این تفاوت تراکم مواد استفاده شده کمتر از امن دی اف می‌باشد. در نتیجه چوب  MDF برای ساخت کابینت آشپزخانه مناسب است.

 

روکش ملامینه 

 

ملامین رزین سختی است که برای پوشش زیرلایه‌هایی مانند تخته خرده چوب، پانیذ، ام دی اف، تخته سه لا و ... استفاده می‌شود. معمولا روکش ملامین از طریق یک فرآیند تولید گرم به مواد زیر می چسبد. در نتیجه یک مصالح ساختمانی پلاستیک مانند است که بسته به ظاهر کاغذ تزئینی استفاده شده، شبیه دانه چوب یا رنگ یا بافت دیگر است. محصولات مهندسی شده از ملامین معمولاً ارزان تر و تا حد امکان قابل اعتماد هستند. تخته های ملامینه دارای سطح یکنواختی هستند که کاملا بادوام و مقاوم در برابر خراش، لکه، حرارت و آتش می‌باشند.

 

رنگ سنگی

 

وقتی نوبت به نصب کابینت آشپزخانه جدید به عنوان بخشی از بازسازی یا هر پروژه دیگری می‌رسد، انتخاب رنگ یکی از مهم ترین عواملی است که باید در نظر گرفته شود. این امر مخصوصاً در صورتی صادق است که کابینت‌های سفید را در نظر می‌گیرید که ظاهری منحصر به فرد و مدرن ارائه می‌دهند، اما ممکن است معایبی هم داشته باشد یکی از معایب این کابینت‌ها این است که زود کثیف می‌شوند و لکه‌ها نمایان می‌شود. مجموعه ارینب کابینت‌هایی به رنگ سنگی را طراحی کرده است که همزمان هم از زمینه سفید زیبا و هم از طرح‌هایی به رنگ قهوه‌ای که باعث می‌شود محیط آشپزخانه گرم شوذد و لکه‌ها کمتر دیده شوند استفاده کرده است.

 

 

 

 

 

 

محصولات مشابه

نظرات مشتری :


امتیاز کلی به این محصول
امتیاز کلی کیفیت محصول
امتیاز کلی زمان تحویل کالا
چند نفر به این محصول نظر داده اند
تعداد نظر فعال