1. خانه
 2. >
 3. همه محصولات
 4. >
 5. سرویس کامل کابینت آشپزخانه پیش ساخته فلزی درب چوبی رنگ سنگی
سرویس کابینت آشپزخانه پیش ساخته فلزی درب چوبی رنگ سنگی

سرویس کابینت آشپزخانه پیش ساخته فلزی درب چوبی رنگ سنگی

کابینت آشپزخانه پیش ساخته فلزی درب چوبی رنگ سنگی

کابینت آشپزخانه پیش ساخته فلزی درب چوبی رنگ سنگی

سرویس کامل کابینت آشپزخانه پیش ساخته فلزی درب چوبی رنگ سنگی

سنگی / روشن

دسته بندی : فلزی درب چوبی

کد محصول : MET-10015

قیمت

۸٬۵۰۰٬۰۰۰

۸٬۳۰۰٬۰۰۰


 • بدنه ورق گالوانیزه
 •  120 زیرسینکی
 •  120 آبچکان
 •  90 یک عدد دودرب زمینی
 • یک عدد سه کشو زمینی 90
 •  90 دوعدد دودرب هوایی
 • همراه با صفحه
 • همراه با دستگیره
 • همراه با پایه
 • سرویس کامل 3 متری


مشخصات کالا :

اندازه محصول سه متر زمینی + سه متر هوایی
رنگ سنگی / روشن
مدل فلزی درب چوبی
تعداد تکه ها ۶ تکه
ضخامت ورق گالوانیزه ۰٫۳۸ میل
ارتفاع هوایی ۶۰ سانتی متر
عمق هوایی ۳۰ سانتی متر
ارتفاع زمینی ۹۰ سانتی متر
عمق زمینی ۵۰ سانتی متر
جنس دستگیره پلاستیکی
جنس پایه پلاستیکی
جنس صفحه ی کابینت پانیذ دوبل
ضخامت صفحه ی کابینت ۳٫۸ سانتی متر
سرویس یا تیکه کاری سرویس است

توضیحات محصول :

بدنه کابینت ساخته شده از فلز گالوانیزه شده 

 

از آنجایی که ورق‎‌های فولادی بعد از گذشت زمان بر اثر قرار گیری در محیط‌ها و شرایط مختلف زنگ می‌زنند و خورده می‌شوند، برای محافظت از آن‎‌ها می‌توان این ورق‌ها را با روی(Zn) پوشش داد که در این صورت ورق حاصل را گالوانیزه می‌نامند.

در کابینت‌های مجموعه ما، بدنه کابینت‌ها از جنس فلز با روکش گالوانیزه و درب‌ها از چوب پانیذ ساخته شده است. از آنجایی که گالوانیزه کردن فلز نیاز به تعمیر کابینت را کاهش می‌دهد در نتیجه طول عمر کابینت بیشتر می‌شود. این کابینت‌ها را به راحتی و بوسیله مخلوط آب و پودر ماشین لباسشویی می‌توان تمیز کرد. با استفاده بدنه فلزی و درب چوبی هم می‌توان به زیبایی، طرح و بافتی که کابینت‌های چوبی دارند دست یافت و هم در هزینه‌ها صرفه جویی کرد.

 

برای مشاهده تمام محصولات کابینت پیش ساخته کلیک کنید!

 

درب کابینت ساخته شده از چوب پانیذ

 

از آنجایی که کار با چوب ام دی اف پرهزینه است، مجموعه ارینب از چوبی به نام پانیذ که از لحاظ ساختاری و کیفیت بسیار نزدیک به ام دی اف است استفاده می‌کند تا در هزینه‌ها صرفه جویی شود. بافت و تراکم این چوب بسیار مشابه ام دی اف می‌باشد. و با استفاده از روکش ملامین روی چوب پانیذ می‌توان مقاومت محصول را افزایش داد. 

اگر خاک اره و تکه‌های چوب ریز به کمک رزین فشرده شوند و سپس روکش پلاستیکی به نام ملامینه روی آن استفاده شود، محصولی حاصل می‌شود که چوب پانیذ نام دارد. تمیز کردن چوب کار سختی نیست وهر زمان که بخواهید می‌توانید درب‌های کابینت را لکه گیری کنید تغییر رنگ دهید. 

 

برای خرید کابینت فلزی درب چوبی کلیک کنید!

 

صفحه ساخته شده از دوبل پانیذ

 

در کابینت‌های فلزی روکش گالوانیزه صفحه‌ی مورد استفاده بصورت دو ورق به هم چسبیده از جنس چوب پانیذ است. از آنجایی که طراحی لبه‌های پیشخوان تاثیر زیادی بر چکیدن آب به داخل کابینت‌ها و خراب شدن آن‌ها دارد. به عنوان مثال لبه‌های گرد برای پیشخوان(bullnose edge) باعث می‌شوند آب بیشتری از لبه‌ها بریزد و کابینت‌های زیرین خیس شوند اما استفاده از لبه‌های مورب(beveled edges) برای پیشخوان نشتی را مستقیم روی زمین می‌ریزد و به کابینت‌ها آسیب نمی‌رسد. صفحه مورد استفده در کابینت‌های فلزی درب چوبی 1/4 مورب می‌باشد.

 

استفاده از روکش ملامینه برای کابینت آشپزخانه

 

 روکش ملامین استفاده شده باعث تنوع رنگ کابینت‌ها می‌شود، یعنی از مزایای استفاده از این روکش‌ها دستیابی به رنگ‌های متفاوت کاج، لایت، سفید، کرم شاین، موکتی، سنگی وکش ملامین و ... می‌باشد. از طرفی ملامینه نفوذ آب بوسیله کابینت و سایش کابینت را کاهش می‌دهد، همچنین دوام کابینت را بیشتر کرده و چون به کمک ملامینه سطح کابینت‌ها صاف و صیقلی می‌شود پس پاک کردن کابینت را آسان تر می‌کند و وزن کمی دارند.

 

استفاده از رنگ سنگی برای کابینت آشپزخانه

 

طرح این کابینت‌ها بصورت یک رنگ ثابت سفید دارای رگه‌ها و رنگ‌های قهوه‌ای می‌باشد. رنگ سفید یک پایه عالی برای کابینت‌های سنگی است، کابینت‌های سفید نور خورشید را به خوبی منعکس می‌کنند و باعث بزرگتر نشان دادن آشپزخانه می‌شوند. این رنگ مکمل بسیاری از رنگ‌ها از جمله قهوه‌ای می‌باشد، پس قهوه‌ای یک همراه رنگ عالی برای کابینت‌های سفید شما محسوب می‌شود. سایه‌های قهوه ای حس گرم و دنج را به هر اتاقی می‌بخشد و یک رنگ عالی برای ترکیب با زمینه سفید است. 

از ترکیب رنگ قهوه‌ای و سفید می‌توانید برای هماهنگی با آشپزخانه و وسایل دیگر آشپزخانه خود استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توانید رگه‌های قهوه‌ای رنگ را با سنگ کانتر آشپزخانه هماهنگ کنید.

 

 

محصولات مشابه

نظرات مشتری :


امتیاز کلی به این محصول
امتیاز کلی کیفیت محصول
امتیاز کلی زمان تحویل کالا
چند نفر به این محصول نظر داده اند
تعداد 1 نظر فعال